Klimatyzacja

Wszystko o klimatyzacji! U nas znajdziesz szereg praktycznych porad, które pomogą Ci wybrać idealny rodzaj klimatyzacji. Omawiamy różnice pomiędzy klimatyzatorami przenośnymi, ściennymi oraz komercyjnymi.

Sprzedaż klimatyzacji

Duży wybór klimatyzatorów typu split przeznaczonych do mieszkań, domów, biur oraz lokali usługowych i handlowych może sprawić problem z wyborem

Serwis klimatyzacji

Regularna diagnostyka klimatyzacji wykonywana podczas przeglądu minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii i przedłuża żywotność klimatyzatora. Sprawdź jak powinny przebiegać przeglądy serwisowe, w skład których wchodzą czynności takie jak czyszczenie, dezynfekcja, ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji.  

Polecane marki

Czy wiesz wybór jakiej marki gwarantuje klimatyzatorów gwarantuje bezproblemową obsługę, dobry dostęp do części serwisowych nawet po upływie gwarancji, a także sprawdzoną i niezawodną jakość? Sprawdź nasze rekomendacje.

Dobór klimatyzacji - klimatyzatory ścienne

Zastanawiasz się nad klimatyzacją ale nie wiesz co wybrać?  Skorzystaj z naszych porad, dzięki którym będziesz mógł dobrać odpowiednie

Montaż klimatyzacji

Zobacz jak wygląda proces montażu krok po kroku. Sprawdź, z kim warto współpracować, aby montaż przebiegł szybko, sprawnie i bez zbędnych kosztów.