Klimatyzacja

Praktyczny poradnik, dzięki któremu wybierzesz optymalny typ klimatyzacji do Twojego biura, domu lub mieszkania. Wskazujemy na zalety i wady zastosowania klimatyzatorów przenośnych, ściennych oraz klimatyzatorów komercyjnych. Omawiamy najpopularniejsze modele i podpowiadamy czym się kierować przy ich wyborze, aby cieszyć się świeżym i chłodnym powietrzem nawet w najbardziej upalne dni.

Serwis klimatyzacji

Regularna diagnostyka klimatyzacji wykonywana podczas przeglądu minimalizuje ryzyko wystąpienia awarii i przedłuża żywotność klimatyzatora. Sprawdź jak powinny przebiegać przeglądy serwisowe, w skład których wchodzą czynności takie jak czyszczenie, dezynfekcja, ozonowanie i odgrzybianie klimatyzacji.  

Polecane marki

Czy wiesz wybór jakiej marki gwarantuje klimatyzatorów gwarantuje bezproblemową obsługę, dobry dostęp do części serwisowych nawet po upływie gwarancji, a także sprawdzoną i niezawodną jakość? Sprawdź nasze rekomendacje.

Dobór klimatyzacji - klimatyzatory ścienne

Zastanawiasz się nad klimatyzacją ale nie wiesz co wybrać?  Skorzystaj z naszych porad, dzięki którym będziesz mógł dobrać odpowiednie

Montaż klimatyzacji

Zobacz jak wygląda proces montażu krok po kroku. Sprawdź, z kim warto współpracować, aby montaż przebiegł szybko, sprawnie i bez zbędnych kosztów.